Aktualności

SENSILK: Odkryj naszą markę

Sensilk---Anna-Paciejewska

Witaj,

Mam na imię Ania i od  maja 2023 r rozwijam markę SENSILK, która oferuje ręcznie szyte produkty z jedwabiu naturalnego. Sama nie szyję, bo jeszcze nie umiem, ale łączę siły i kompetencje z moimi Teściami – Anią i Andrzejem i ich niewielką rodzinną firmą, która w branży tekstylnej działa już od ponad 30 lat.

Ania i Andrzej od lat 90 tych prowadzą firmę, która początkowo specjalizowała się głównie w szyciu firan i obrusów. Szukając inspiracji do rozwoju swojej firmy, Andrzej wybrał się na targi tekstylne, które odbywały się w Chinach. Postanowił kupić swojej żonie wyjątkowy prezent i tak Ania dostała szlafrok z jedwabiu naturalnego. Pokochała go od razu, za jego miękkość, delikatność i komfort jaki zapewniał podczas noszenia. Zgodnie zdecydowali, że chcą jedwabiu nie tylko w swoim życiu, ale i w firmie. Tak się wszystko zaczęło. 

Po zgłębieniu wątku jedwabiu, jego cudownych właściwości i korzyści jakie daje w codziennym użytkowaniu, Ania i Andrzej rozpoczęli przygodę z tą tkaniną w swojej niewielkiej szwalni w podlaskich Łapach.

Początkowo zaprzyjaźnione krawcowe: Jola, Agnieszka i Teresa szyły głównie kołdry i poduszki z jedwabnym wypełnieniem, a sprzedaż odbywała się przede wszystkim lokalnie, ale też w ich pierwszym sklepie online www.koldryjedwabne.pl. Ania i Andrzej czuli jednak niedosyt, bo sami otaczając się w sypialni jedwabiem mieli marzenie, żeby z jego dobrodziejstwa mogło korzystać więcej osób.


Jak powstała marka SENSILK?

Kiedy dołączyłam do Rodziny, jedwab pojawił się również w moim życiu, a wraz z nim ogromna chęć, by nadać mu większe znaczenie i rozgłos. Z czasem to nieśmiałe marzenie przerodziło się w pomysł, który powolutku kiełkował, z czasem rozkwitał, a finalnie zmaterializował się w postaci marki SENSILK. Zdecydowaliśmy z Teściami, że chcemy połączyć siły i nasze dotychczasowe doświadczenia i dać temu projektowi szansę.

Miesiące projektowania, krojenia oraz szukania optymalnych fasonów i idealnych odcieni tkanin doprowadziły nas w końcu do miejsca, w którym uruchomiliśmy nasz nowy e-sklep. Znajdziesz w nim nie tylko jedwabne kołdry, poduszki i pościel, ale również nocną bieliznę oraz akcesoria. Z takim asortymentem wystartowaliśmy, jednak nieustannie szukamy inspiracji na nowe produkty i słuchamy potrzeb naszych Klientów, by wprowadzać kolejne produkty, które będą na nie odpowiadały.


Jaki jest nasz cel?

Nasza jedwabna marka od początku była i wciąż pozostaje inicjatywą rodzinną. Stawiamy przede wszystkim na jakość oraz na zadowolenia naszych Klientów. Sami kochamy i wybieramy jakościowe, manufakturalne oraz naturalne produkty, bo wierzymy w ich znaczącą przewagę nad masowymi, sztucznymi i sieciowymi wyrobami. Chcemy tym samym świadomym Klientom oferować to co najlepsze, klasyczne i ponadczasowe.


SENSILK. Kojący dotyk jedwabiu

Dlaczego kojący? Dlatego, że jedwab posiada niezwykłe właściwości, które są wyjątkowo korzystne nawet dla najbardziej wymagającej skóry. Ta tkanina:

  • jest hipoalergiczna,
  • ma właściwości antybakteryjne,
  • ma zdolności termoregulacyjne,
  • jest tkaniną naturalną, która „oddycha”,
  • jest niepowtarzalnie gładka, szczególnie ta o splocie satynowym, z której to właśnie powstają nasze produkty.


Produkty idealne dla…

Każdego, kto ceni naturalne wyroby najwyższej jakości oraz dla tych, którzy chcą zadbać o komfort snu i swoje zdrowie. To wspaniała propozycja nie tylko dla dorosłych, ale i dla dzieci, dla wrażliwej i wymagającej skóry oraz dla tych, którzy również w sypialni chcą czuć się wyjątkowo i pięknie.


Co odróżnia nas od innych marek?

Jesteśmy polską, rodzinną firmą, w której projektujemy, szyjemy i pakujemy nasze produkty samodzielnie, dzięki czemu możemy zagwarantować najwyższą jakość i dbałość o każdy detal. Jesteśmy dumni, że cały proces tworzenia naszych wyrobów odbywa się w naszej własnej pracowni, a duża otwartość na opinie naszych Klientów pozwala nam wciąż udoskonalać to co robimy.

Ponadto szyjemy na zamówienie, co pozwala nam spełnić nawet najbardziej nietypowe prośby naszych Klientów. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych – jesteśmy w stanie dostosować każdy produkt do indywidualnych wymagań jak również stworzyć unikalny projekt na zamówienie. To dla nas oznaka docenienia i zaufania, z których bardzo się cieszymy.

Co jeszcze nas odróżnia? Szeroka rozmiarówka bielizny nocnej, opracowana tak by sprostać potrzebom i wymaganiom każdego Klienta. Wierzymy, że każdy zasługuje na komfort i elegancję w chwilach wytchnienia, dlatego staramy się, aby nasze produkty były dostępne dla wszystkich.

Nasza marka to nie tylko produkty, to przede wszystkim serce i pasja, które wkładamy w każdy projekt.


Nasz blog pomoże Ci w wyborze oraz pielęgnacji pościeli… i nie tylko!

Nasz blog, jak i cała marka powstały, aby popularyzować jedwab naturalny, którego działanie i właściwości są nie do przecenienia. Będziemy tu opowiadać o jedwabiu, jego pochodzeniu, historii i właściwościach. Dowiesz się również jak pielęgnować jedwabne produkty, aby jak najdłużej pozostały piękne i zachowały swoje właściwości oraz dlaczego warto się takim produktami otaczać, szczególnie w sypialni.

Jeśli więc bliski jest Ci koncept naturalnych tkanin i otaczania się tym co piękne, a zarazem zdrowe dla naszej skóry, to zaglądaj tu regularnie, by poznawać nowe treści na naszym blogu.