Poduszki jedwabne

Jedwabne poduszki marki SENSILK to produkt wyjątkowy i skrywający w sobie wiele prozdrowotnych właściwości. Doskonale sprawdzi się w Twojej sypialni, jeśli chcesz zadbać o swoje zdrowie i komfort. Produkty z jedwabiu wspomogą również Twoje dobre samopoczucie. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty zachwycały wyglądem i pomagały Ci dbać o siebie i Twoją rodzinę.

Strona główna » Sklep » Pościel » Poduszki

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Czym są poduszki jedwabne? 

Poduszki jedwabne powstają z najwyższej jakości naturalnego jedwabiu morwowego. Zarówno poduszki, jak i jedwabne poszewki szyjemy ręcznie w naszej pracowni na Podlasiu.

Posiadają one wiele zalet i są idealnymi produktami, które pozwolą Ci oddać się błogiemu odprężeniu w czasie spania. Wypełnienie poduszek jest w pełni naturalne, nie znajdziesz tam niczego innego oprócz 100% jedwabiu.

Zalety poduszek jedwabnych

Jedwab może mieć naprawdę duży wpływ na nasze ciało, jakie zalety zatem posiada wykonana z niego poduszka i jedwabna poszewka?

 • Zapewnia komfort w czasie snu - każdy obudzi się wypoczęty i wyspany,
 • reguluje temperaturę ciała - zarówno pościel, jak i poduszka, na której trzymamy głowę,
 • poduszki pasują do pościeli z naszej oferty - możesz zatem kompletować różne zestawy,
 • są przyjemne w dotyku i bardzo gładkie,
 • kurz i roztocza trzymają się od nich z daleka - są więc odpowiednie dla alergików,
 • jedwab wchłania wilgoć - poduszki mają więc właściwości higroskopijne,
 • przyjazne dla Twojej skóry i włosów - dzięki jedwabnej poduszce włosy nie będą się plątać i na Twojej twarzy nie pojawią się odgniecenia.

Gwarantujemy, że wymiana poduszek i kołder, czyli stosunkowo drobna zmiana, będzie miała wielki wpływ na jakość Twojego snu. Twoja rodzina będzie budzić się wypoczęta i w dobrym nastroju - z pewnością wszyscy zauważycie różnicę.

Komu polecamy poduszki jedwabne?

Produkty z jedwabiu morwowego polecamy wszystkim tym, którzy chcą cieszyć się dobrym samopoczuciem i chcą zadbać o zdrowie swoje i swoich najbliższych.

Jedwab to materiał luksusowy, ale dostępny dla wszystkich. Ty również możesz skorzystać z jego dobrodziejstwa. Przekonaj się, jak wspaniale jest się obudzić w jedwabnej pościeli z głową na miękkiej jedwabnej poduszce.

Wybierz produkty marki SENSILK, a znacznie podniesiesz komfort swojego życia.

Czym różni się poduszka jedwabna od bawełnianej?

W przeciwieństwie do bawełny, jedwab jest niezwykle delikatny i trwały. Odprowadza wodę, nie kumuluje roztoczy i jest przyjazny dla alergików. Jest również niezwykle gładki i miękki w dotyku, co nie zawsze możemy powiedzieć o bawełnie.

Bawełna, podobnie jak jedwab, jest materiałem naturalnym, ale nie posiada tylu prozdrowotnych właściwości. Jej zaletą jest niższa cena, jednak pamiętajmy: poduszka z jedwabiu, to produkt, który kupujemy na długo i który będzie inwestycją w nasze zdrowie i dobre samopoczucie.

Wymiary poduszek jedwabnych w ofercie SENSILK

Nasz sklep prezentuje bogatą gamę produktów z jedwabiu. W naszej ofercie znajdziesz jedwabne poduszki o następujących wymiarach:

 • 40x40 cm,
 • 50x60,
 • 50x60,
 • 60x40,
 • 80x70.

Z łatwością dopasujesz ich wielkość do rozmiaru łóżka w Twojej sypialni, ale też w pokojach dzieci i innych członków rodziny. Wybierz takie, które będą dla Was idealnie dopasowane. Jeśli jednak nie znajdziesz w naszej ofercie rozmiaru, który potrzebujesz, skontaktuj się z nami, a my chętnie uszyjemy poduszkę w preferowanym przez Ciebie rozmiarze.
Wszystkie wymiary podane są w centymetrach.

Czym wypełnione są poduszki jedwabne SENSILK?

Wypełnienie naszych poduszek stanowi jedwab morwowy. Jest to materiał pochodzenia zwierzęcego, w 100% naturalny.

Jako producent zapewniamy, że nie znajdziesz w naszych poduszkach żadnych sztucznych wypełniaczy. Jedwabne poszewki, a także poduszki i pościele to jedne z ulubionych produktów naszych klientów.

Jak prać poduszkę jedwabną?

Poduszki jedwabnej nie powinno się prać w warunkach domowych. Jedwab to materiał, który, chociaż jest trwały, to bardzo delikatny.

Jeśli jednak Twoja jedwabna poduszka ulegnie mocniejszym zabrudzeniom i pranie będzie niezbędne, zalecamy oddać ją do specjalistycznej pralni.

Jak dbać o poduszkę jedwabną?

Do pielęgnacji poduszki z jedwabiu sprawdzi się jej częste wietrzenie. Nie należy wystawiać jej jednak na zbyt mocne działanie promieni słonecznych, gdyż może po czasie zmienić swój kolor.

Dlaczego warto kupić poduszki jedwabne w SENSILK?

Jedwabne poduszki i inne produkty z naszej oferty są wyjątkowe, ponieważ:

 • ich wypełnienie to tylko naturalny jedwab,
 • mają wiele rozmiarów, przez co z łatwością dopasujesz poduszkę do swoich upodobań,
 • wszystkie produkty szyjemy ręcznie w Polsce i robimy to z najwyższą starannością,
 • jesteśmy oddani swojej pracy, ponieważ jest ona naszą pasją,
 • nasze produkty zapewnią Ci lepszy sen i doskonałe samopoczucie, a także zadbają o Twoje zdrowie

Jeśli w ciągu dnia dbasz o swój wygląd, sylwetkę, skórę i włosy, to pozwól, że w nocy to nasze produkty zadbają o Ciebie.