Kołdry jedwabne

Jedwabne kołdry marki SENSILK to najlepszy wybór dla wszystkich tych, którzy chcą zadbać o komfort snu i wybrać do swojej sypialni pościel najwyższej jakości. Jedwabne wypełnienie naszych kołder, mające wyjątkowe właściwości prozdrowotne, pozwolą Ci zadbać o siebie i swoich bliskich przez cały rok.

Strona główna » Sklep » Pościel » Kołdry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Czym są kołdry jedwabne?

Kołdry jedwabne wypełnione są naturalnym włóknem jedwabnika morwowego. Są produktem luksusowym, dlatego ich cena może być nieco wyższa, niż standardowych kołder.

Warto jednak postawić na komfort snu, a to właśnie zapewni Ci kołdra jedwabna. W łóżku spędzamy statystycznie około 25 lat swojego życia, a to, w czym śpimy, ma ogromne znaczenie dla naszej wygody, relaksu oraz zdrowia.

Zalety kołder jedwabnych

Kołdra wykonana z jedwabiu posiada bardzo wiele zalet oraz prozdrowotnych właściwości. Jest niezwykle miękka w dotyku, a spanie pod nią jest bardzo przyjemne. Oto lista jej najważniejszych zalet:

  • ma właściwości oddychające - kołdra zapobiegnie poceniu się w nocy i pozwoli oddychać Twojej skórze,
  • ma właściwości termoregulacyjne - zimą zapewni odpowiedni poziom ciepła, a latem pozostanie przyjemnie chłodna, może więc służyć Ci całorocznie,
  • ma zdolność absorbowania wilgoci, pozostając w odczuciu sucha, przez co zapewnia wyższy komfort snu,
  • jest przyjazna da alergików - na jej powierzchni nie gromadzą się roztocza ani żadne inne alergeny, dlatego jest najlepszym wyborem dla najbardziej wymagającej skóry,
  • cechuje ją niebiańska lekkość - zauważysz to szczególnie, jeśli zamienisz swoją ciężką kołdrę puchową na tę z jedwabiu,
  • jest atrakcyjna wizualnie, pięknie błyszczy, jest gładka w dotyku i niezwykle miękka.

Wszystkie te zalety to wskazują, a my jako producent zapewniamy, że kołdry jedwabne to doskonały wybór dla wszystkich tych, którzy stawiają na wybór produktów najwyższej jakości do swojej sypialni.

Komu polecamy kołdry jedwabne?

Kołdry jedwabne to z pewnością najlepsze rozwiązanie dla alergików, osób z delikatną skórą, oraz dla wszystkich tych, którzy mają problemy zdrowotne dotyczące skóry, włosów czy paznokci.

To produkt idealny również dla najmłodszych. Doskonale wiemy, że spokojny sen dla dzieci jest bardzo ważny, a kołdry z jedwabiu pozwalają go zapewnić.

Ze względu na swoje walory estetyczne, jedwab ozdobi Twoją sypialnię, doda jej przytulności i nutki ekskluzywności. Dlatego, jeśli chcesz zadbać o wygląd łóżka i sypialni, kołdry i poduszki jedwabne są również dla Ciebie.

Czym różni się kołdra jedwabna od bawełnianej?

Najważniejszą różnicą są właściwości oddychające i termoregulacyjne. Dostępne na rynku kołdry wykonane z bawełny, są dosyć popularne, jednak nie dorównują jedwabnym pod kątem tych właściwości.

Kołdra bawełniana to produkt zdecydowanie bardziej dostępny, a jego cena jest stosunkowo niższa, niż kołder jedwabnych. Dla tych, którzy szukają kompromisu oferujemy również kołdry z wypełnieniem jedwabnym, w poszyciu bawełnianym.

Gdy chcesz jednak zadbać o swoje zdrowie i dobry sen, zdecyduj się na 100% jedwab.

Czym wypełnione są kołdry jedwabne SENSILK?

Kołdry jedwabne marki SENSILK zawierają wypełnienie z naturalnego jedwabiu. Podobnie jak jedwabne poduszki dostępne w naszej ofercie.

Nie znajdziesz w nich sztucznych wypełniaczy. Zapewniamy, że do wypełnienia wyrobów używamy jedynie naturalnego jedwabiu morwowego i stawiamy na najwyższą jakość naszych kołder, poduszek i pozostałych wyrobów.

Pranie kołdry jedwabnej – jak to zrobić?

Kołder jedwabnych nie należy prać, a już na pewno nie w pralce. Jedwab to materiał, który, chociaż jest bardzo trwały, to jednak delikatny.

Zalecamy wietrzenie kołdry oraz poduszek, a jeśli ulegną one szczególnym zabrudzeniom i pranie będzie niezbędne, lepiej będzie oddać je do specjalistycznej pralni.

Czy kołdry jedwabne od SENSILK są całoroczne?

Kołdry jedwabne marki SENSILK zdadzą swój egzamin przez cały rok. Latem delikatnie Cię ochłodzą, a zimą ogrzeją.

Możesz również wybrać gramaturę wypełnienia i postawić latem na kołdry lżejsze, a zimą na nieco grubsze. Wszystkie dostępne opcje znajdziesz w naszej ofercie.

Na jak długo starczają kołdry jedwabne?

Jedwab to materiał niezwykle trwały i wytrzymały, zatem kołdry jedwabne będą cieszyć Twoje oko i ciało przez naprawdę wiele lat.

Kluczowe jest oczywiście odpowiednie zadbanie o produkty z jedwabiu, ponieważ ich cena nie należy do najniższych, a chcemy, aby służyły nam wiele lat.

Jak dbać o kołdry jedwabne?

Zalecamy częste wietrzenie i ograniczenie kontaktu z wodą, szczególnie o wysokiej temperaturze.

Warto również nie wystawiać kołder na działanie promieni słonecznych, aby jedwab nie stracił swojego pierwotnego koloru.

Dlaczego warto kupić kołdry jedwabne w SENSILK?

Jesteśmy rodzinną firmą, która przykłada dużą wagę do szczegółów. Czym wyróżniają się produkty w naszym sklepie?

  • Kołdry jedwabne mają specjalne pikowanie, dzięki któremu wypełnienie nie przesuwa się,
  • w rogach kołdry znajdziesz specjalne pętelki, które ułatwią Ci nawleczenie poszewki,
  • w naszym sklepie cena zawsze idzie w parze z jakością,
  • wszystkie kołdry i poduszki z naszej oferty mają wypełnienie ze 100% jedwabiu morwowego.

Jako polski producent wysokiej jakości tekstyliów z jedwabiu, dokładamy wszelkich starań, aby zakupy w naszym sklepie były dla Ciebie przyjemnością. Postaw na jedwab w swojej sypialni i poczuj różnicę!