1. Gdzie są szyte produkty?
Wszystkie produkty z naszej oferty projektujemy i szyjemy ręcznie w naszej lokalnej pracowni na Podlasiu.
2. Jak właściwie prać jedwab?
Ze względu na wyjątkową delikatność jedwabiu zalecamy pranie ręczne w wodzie o temperaturze maksymalnie 30C lub delikatnym programem w pralce, z użyciem środków piorących dedykowanych do jedwabiu, szamponu do włosów lub płatków mydlanych. Należy pamiętać, aby nigdy nie używać środków wybielających ani suszarki bębnowej. Bardziej szczegółowe informacje odnośnie pielęgnacji każdego produktu znajdziesz w zakładce „Pielęgnacja” przy każdym produkcie.
3. Jaki rozmiar lepiej wybrać, jeśli waham się między dwoma?
Sugerujemy wówczas wybór większego rozmiaru. Jedwab jest tkaniną niezwykle delikatną i zwiewną, ale jednocześnie nierozciągliwą. Ponadto nieco luźniejszy krój odzieży nocnej zapewnia większą swobodę podczas snu, a szlafroki posiadają regulację paskiem.
4. Czy można otrzymać fakturę VAT?
Tak, fakturę wystawiamy na prośbę Klienta. Aby ją otrzymać, w polu „Uwagi do zamówienia” należy podać dane niezbędne do wystawienia faktury.
5. Czy jest możliwość przyspieszenia realizacji zamówienia?
Zawsze staramy się wychodzić naprzeciw prośbom naszych Klientów, dlatego jeśli zależy Ci na czasie, skontaktuj się z nami, a my zrobimy co w naszej mocy aby zrealizować Twoje zamówienie w odpowiednim czasie.
6. Czy wysyłacie zamówienia do innych krajów?

Jeśli chcesz zamówić nasze produkty do innego kraju, skontaktuj się z nami mailowo: sklep@sensilk.pl, abyśmy mogli przygotować indywidualną wycenę przesyłki.

7. Czy można odebrać zamówienie osobiście?
Tak, jest taka możliwość, ale prosimy o uprzedni kontakt telefoniczny
8. Czy istnieje możliwość przymierzenia np. piżamy w Waszej pracowni?
Niestety nie ma takiej możliwości. Produkty z naszej oferty szyjemy na bieżąco w odpowiedzi na zamówienia naszych Klientów, a więc nie są one dostępne do przymiarki w dowolnym czasie.
9. Czy jest możliwość dostosowania rozmiaru do innych wymiarów?
Tak, każdy fason możemy zmodyfikować w oparciu o Twoje potrzeby. Rozmiarówka została opracowana dla aż 7 standardowych rozmiarów, jeśli jednak potrzebujesz jakiejś modyfikacji, skontaktuj się z nami, a chętnie dostosujemy każdy z produktów do Twoich indywidualnych potrzeb. Pamiętaj jednak, że produkty szyte na zamówienie, nie podlegają zwrotom.
10. Czy jest możliwa personalizacja zamówienia?

Tak, na zamówionym rzez Ciebie produkcie możemy wyhaftować podane przez Ciebie inicjały, imię czy inne słowo. W tym celu, po złożeniu zamówienia, skontaktuj się z nami mailowo sklep@sensilk.pl, napisz nam co ma być zostać wyhaftowane i którym rodzajem czcionki z dostępnych w usłudze haftu.