Poznaj nas...

Kim jesteśmy?

Jesteśmy małą, rodzinną firmą, która w branży tekstylnej działa już od ponad 30 lat. Duże  doświadczenie w połączeniu z sympatią do szlachetnych tkanin, doprowadziły nas do stworzenia marki SENSILK.

Nasza miłość do jedwabiu narodziła się w Chinach, podczas pobytu na targach tekstylnych. Od razu zakochaliśmy się w delikatności oraz niezwykłych właściwościach tego wyjątkowego materiału.

Stworzyliśmy markę SENSILK z myślą, by wykorzystać zalety naturalnego jedwabiu i dać Ci produkty, które pokochasz. Skąd mamy pewność, że tak się stanie? Bo sami je kochamy, używamy i nie planujemy ich wymieniać na nic innego!

...i pokochaj nasze produkty

Co nas wyróżnia?

Wszystkie produkty z naszej oferty projektujemy, szyjemy i pakujemy w Polsce, w niewielkiej pracowni w podlaskich Łapach. Każdego dnia  dokładamy wszelkich starań, aby nasze wyroby powstawały z jak największą dbałością o każdy szczegół, a w naszą pracę wkładamy całe serce. 💙

Szyjemy wyłącznie z czystego jedwabiu morwowego o splocie satynowym, najwyższej klasy. Jest on włóknem niezwykle pięknym, delikatnym i gładkim. Charakteryzuje się również wyjątkowymi właściwościami prozdrowotnymi, co wyróżnia go spośród wielu innych materiałów stosowanych w branży tekstylnej. Tworzymy wyroby, które poprawiają samopoczucie, sprzyjają zdrowiu i zapewniają większy komfort skórze.

Dzięki marce SENSILK pragniemy umożliwić Ci skorzystanie z dobrodziejstwa naturalnego jedwabiu morwowego i sprawić, że Twoje samopoczucie z dnia na dzień (a właściwie z nocy na noc) będzie stawało się coraz lepsze. Mamy nadzieję, że dzięki naszym produktom, pokochasz jedwab tak mocno, jak my.

o-nas-SENSILK-0